WhatsApp
Telefon
  • Menderes Mahallesi İnönü Caddesi No: 68 B Esenler - İstanbul
Kasa Çilingir

Kasa Çilingir

Kasa Çilingir Hizmeti

Tekin Anahtar olarak, Hem dijital hem de mekanik kasa kilitleri konusunda uzman olan ekibimizi arayarak kasanızı açtırabilir ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

KASA ÇİLİNGİR - Kasa Çilingiri Kasa Açma Hizmeti, Kasa Anahtarı, Kasa Tamiri, Kasa Kilidi.

İstanbul Esenler'de Kasa Çilingir Servisimizde 24 saat kasa açma işlemi yapılmaktadır ancak kasa sahibi olmadan kasa cilingir hizmeti verilmez kasa kapısı açılmaz.

Günümüzdeki kasa kilitler mekanik ve dijital olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Kasa çilingir hizmetlerimize evinizde, apartmanınızda, villanızda, ... kasaları,kasa çilingiri,çelik para kasası,şifreli çelik kasa,celik kasa,kale kasa ...

Kasa Çilingir Bahçelievler ilçesine bağlı her mahalle için 7/24 çilingir ve anahtarcı hizmeti vermekteyiz.

Servis süremiz ortalama 30 dakikadır.

Firmamız İstanbul geneli çilingir servisi olarak alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Acil Çilingir hizmetimiz için 0 532 260 28 30 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

Anahtarın kaybolması veya şifrenin unutulması gibi durumlarda son yıllarda üretilen dijital kasa kilitleri alternatif çözüm yöntemleriyle beraber üretilmişleridir.

Bunlara standart donanımda olmayan ek aparatlar ekleme yöntemi veya dijital kasaya mekanik kilit girişi ekleme yöntemi gibi örnekler gösterebiliriz.

Ancak mekanik yapıya sahip olan kasa kilitleri eskiden üretildiği ve tip durumlar ile karşılaşma durumu düşünülerek çözüm yöntemleri içermediği için direkt kilide müdahale ile açılmaktadır.

Kasa çilingir hizmeti aldığınızda sizleri bekletmemek için motorlu çilingir servimizle en kısa süre de yanınızda olmaktayız.

Kasanızın anahtarını mı kaybettiniz ya da şifrenizi mi unuttunuz ? Kasa çilingir konusunda uzman olan ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor!

Kasa çilingir hizmeti siz değerli müşterilerimize, ustalık belgesi olan, en iyi çilingirlerden oluşan uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

Kasa çilingir hizmeti almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Değerli eşyalarınızı sakladığınız ancak şifresini unuttuğunuz veya kilidinizi kaybettiğiniz kasanızı sizler için açıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular