WhatsApp
Telefon
  • Menderes Mahallesi İnönü Caddesi No: 68 B Esenler - İstanbul
Elektronik Akıllı Kilit - Çilingir Hizmeti | Akıllı Kilit Çilingiri

Elektronik Akıllı Kilit - Çilingir Hizmeti | Akıllı Kilit Çilingiri

Elektronik & Akıllı kilit sistemleri son yıllarda hızla gelişerek artan teknolojiyle beraber normal bildiğimiz mekanik kilit sisteminin yerini almaya başlamıştır.

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Sistemlerinizde olan tüm sorunları en kısa sürede çözüyor ve akıllı kilit sistemlerinin bakımı konusunda da sizlere teknik destek sunuyoruz.

Akıllı kilidinizi açamıyor musunuz?

Elektronik & Akıllı kilit sistemleri konusunda uzman olan profesyonel kadromuz sizlere yardımcı olabilmek için telefonunuzu beklemektedir!

Yeni nesil çilingir hizmetleri alanına giren akıllı kilitler hakkında profesyonel ekibimizle sizlere hızlı hizmet sağlıyoruz.

Diafon ve görüntülü görüşme sistemleriyle uyumlu akıllı kilit sistemlerinin bakım ve onarımı konusunda bize başvurabilirsiniz.

Bina, apartman, iş hanı, ev, dükkan gibi birçok alanda kullanılan bu sistemlerdeki her türlü sorunu titizlikle hallediyoruz.

Hem daha kullanışlı ve pratik olması nedeniyle hem de daha güvenli olduğu için tercih edilmektedir.

Ayrıca anahtar taşıma derdine de son verdiği için böylece anahtar kaybetme derdi de ortadan kalkmış olmaktadır.

Akıllı kilitler bilindiğinin aksine elektrik kesilse de çalışmaya devam ederler ve kullanılış açısından birçok olumlu yanı vardır.

Akıllı kilitlerde çarpma dili bulunmadığı için hem ses çıkarma olasılığı yoktur hem de kapınızın açık kalma gibi bir durumu söz konusu olamaz.

Dilerseniz şifreli ya da parmak izi tanıma sistemi ile kapınızı açabilirsiniz.

Elektronik & Akıllı kilit sistemine sahip kapınız için çilingir hizmeti verebilir veya elektronik & akıllı kilit sistemini kurabiliriz.

Elektronik Akıllı Kilit
Elektronik & Akıllı kilitler her çilingirin uzmanlık alanı değildir.

Gelişen teknolojiyle beraber çilingir piyasasında yeni bir alan açılmıştır.

Bu konuyu yakından takip eden, akıllı kilit açma & kurma konusunda birçok iş deneyimi olan ve bu konuda ustalık belgesi sahibi uzman ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular